Nõukogu liikmed

Erik Hagström

Nõukogu esimees

Ernst Erik Hagström on sündinud 1956. aastal, omandanud Tekniska Läroverket i Helsingforsis tootmistehnoloogia inseneri eriala ja õppinud majandust Svenska Handelshögskolan i Helsingforsis. Joogitööstuses on Erik Hagströmil olnud tegevjuht ja omanik B&S Nordic Ab-s (hiljem ühines Henkell Finlandiga), töötanud juhtivatel kohtadel Oy Chymos Juomat Ab-s ja Oy Suomen Marjat Ab-is. Plastitööstuse valdkonnas on ta töötanud võtmekohtadel Rootsis Fristadis Uponor Oy/Ab Grupis.

Mats Andresson

Nõukogu liige

Mats Arne Andersson on sündinud 1956. aastal. Mats Arne Anderssonil on pikaajaline kogemus joogitööstuses, ta on töötanud sellistes ettevõtetes nagu Pripps Breweries (karastusjoogid ja mineraalvesi) turundusdirektorina, puuviljamahladega, karastusjookide ja siidri tootmisega tegeleva Procordia Beverages grupi ettevõtte turundusdirektrina, V&S Vin & Sprit / ABSOLUT Vodka AB ülemaailmse äriarenduse, ühinemiste ja omandamiste, uute ettevõtete juhina ning lõpuks turundusjuhina Henkell kontsernis Põhjamaades.

Margit Pill

Nõukogu liige

Margit Pill on sündinud 1956. aastal. 1979. aastal lõpetas ta Tartu Ülikooli keemia- ja füüsikateaduskonna ning omandas orgaanilise keemia kraadi. Alates 2006. aastast on Margit Pill tegutsenud AS Saarek oskonnajuhina. Enne AS Saarek tööle asumist töötas ta AS A Le Coq Reola tootmisüksuse tootmisjuhina. Aastatel 1995–2003 töötas ta AS Ösel Foods laborijuhina.

Kuldar Leis

Nõukogu liige

Kuldar Leis on sündinud 1968. aastal. Ta on lõpetanud Õisu Toiduainete Tööstuse Tehnikmi toidutehnoloogia erialal 1987. aastal ja Tartu Ülikooli majandusteaduskonna 1993.aastal. Ta on tegevjuhina töötanud ettevõtetes Ösel Foods, Nordic Foods ning jäätist ja külmutatud toiduaineid tootvas ettevõttes Premia Foods. Hetkel töötab ta ärikonsultandina ning on ettevõtjana paljudes ettevõtetes nõukogu liige.

Kadri Rauba

Juhatuse liige ja tegevjuht

 Kadri Rauba on sündinud 1970. aastal. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli 2011. aastal. Enne Linda Nektariga liitumist 2005. aastal töötas Kadri Rauba OÜ Liitva Puit juhatuse esimehena. Tema varasemad ametialased tegevused hõlmavad konsultanditööd notaribüroos ja kontorijuhi ametit AS Räpina Metsamajand.  Kadri Rauba on Võrumaa Arenduskeskus SA nõukogu liige.