Pakume laia valikut veine, kääritatud baase ja tootelahendusi

Traditsioonilised puuviljaveinid

Meie kääritatud toodete ja veinide kõrge kvaliteet tuleneb looduslikest ja parima kvaliteediga koostisosadest  ning läbimõeldud tootmisprotsessidest. Meie kvaliteetsed ja kliendile kohandatavad tooted pakuvad võimalust toota laias valikus jooke: siidreid, kokteile, puuvilja- ja marjaveine, veinisegusid, long drink‘e, hard seltzer‘eid, puuviljavahuveine, kangendatud veine, äädikaid ja destilleeritud jooke. Soovite meie veinide kohta rohkem infot?

Innovaatilised kääritatud tsitrusbaasid

Oleme teerajajad kääritatud tsitrusveinide (greip, apelsin, laim ja sidrun) väljaarendamises, vastamaks  klientide kõrgetele ootustele uute maitsvate ja trendikate siidrite, kokteilide ja hard seltzer’ite loomisel. Soovite meie kääritatud tsitrusbaasidest rohkem teada?

Ainulaadsed ja individuaalse lähenemisega tootekontseptsioonid

Meie oma labor ja paindlikud tootearendusvõimalused aitavad Teil oma hulljulgeimaid ideid ellu viia mõistliku ajaga. Uuenduslikud tehnoloogiad võimaldavad paindlikkust tootmismahtude ajalisel planeerimisel, arvestades tooteretseptuuride ja tehnoloogiate iseärasustega. Alkoholisisaldus kuni 14%. Kangendatud veinid kuni 21%.

Tarbijad otsivad üha enam mahetooteid – saame aidata seda kasvavat nõudlust rahuldada. Pakume valikut orgaanilisi veine, millised vastavad tarbijate ootustele ja aitavad Teil luua suurepäraseid maitsvaid jooke. Võtke julgelt ühendust!

innovaatilised tsitrusveinid

Vaadake meie ettevõtte videot

Selles videos näete meie väärtuste loomise protsessi ja kuidas me oma klientidele uuenduslikke tooteid ning lahendusi toodame.

Viime unistused koos ellu!

Väikese ettevõttena, mis keskendub toodete kvaliteedile, funktsioonidele ja efektiivsusele, valmistame Teile vajaminevaid tooteid. Mida me saame Teie heaks teha? Võtke meiega julgelt ühendust ning meie tippspetsialistid on kõigi oma teadmiste ja kogemustega Teie teenistuses.

Siin on meie äripõhimõtted